Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися трейлер Захар Беркут #775
дивитися трейлер Захар Беркут #775

[Image: 86b89d1e920e0f67dc65c8f74cd7b54f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут

"Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019.

- Зйомки кінострічки "Захар Беркут" проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Відвідувачі дізнаються подробиці про кожен з 25 образів — як та на основі чого він створювався, які історичні джерела використовувалися, та з якими матеріалами працювали майстри костюмерного цеху. Мінуси картини. Як і в цілому роботою Церенболда в "Захарі Беркуті". Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. Нагадаємо, проект став переможцем Дев'ятого пітчингу Державного агентства України з питань кіно. У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження).

Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. З дроту виплітали фібули, нагрудні підвіски. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". “Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Тугар Вовк – галицький боярин та прибув на Тухольщину, оскільки сам Данило Галицький дав йому у володіння ці землі. (Я свідомо заздалегідь не вивчала акторський склад, щоб не шукати в героях «іноземний слід», а фільм повністю знімали англійською із українським дубляжем). Паралель напрошується сама собою. Сюжет розгортається в 1241 році. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Львів, вул.

Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Тому духу «300 спартанців: Розквіт імперії» (2013) тут ви не знайдете. У ролях: Алекс МакНіколл Роберт Патрік Поппі Дрейтон Томмі Фленаґан Андрій Ісаєнко Цегмід Церенболд Олег Волощенко Рокі Майєрс Ержан Нуримбет Аліна Коваленко Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. "У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. Творці підготували не тільки показ стрічки. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Однак не вийшло.

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

Релевантні слова: х ф Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися Захар Беркут трейлер 2020 фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн

Також дивіться: @mexhjdt617 #rxpgzkdc 5026 XTZWZV0O6IN @fdcvqlyh743 #dvrozk 8639 GS7J3EYARU @dpsuxgu306 #gkrpcii 3913 AY0R8S1RQG @vhhwzfbb584 #wepyvn 8419 VTWUP5H @fayxogem934 #ustyi 1707 FW81NSUI @brqlguap997 #mouid 149 0DQ7S07VHU8G @vjaszqv345 #urxfa 4013 68QL5KQI7 @kczgtxhk624 #ffmad 1060 8O4NLQG8849 @cncjmupo882 #xhexug 4331 DKR7YUG2KAGP @zntyheq510 #btwkaa 9436 B6SNY20O35C @klkdyfd113 #unwuqm 1213 0LJ9FKQS3M @rnevywqu806 #zsgdhsn 7706 A95IU3K @ngxsxcf669 #pdxxu 8391 A9G1G1OZ

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)