Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока худ фiльм #839
Толока худ фiльм #839

[Image: 60c13175efd12203291a1b281378cf53.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Львів першим побачив прем'єру фільму режисера Михайла Іллєнка «Толока». До того стрічку демонстрували нашим воякам на Донбасі. У кіно тлом стали події в історії України за останні 400 років.

Важливою складовою фільму є дитячий спогад українського актора Івана Миколайчука. «Творчість Шевченка завжди презентувалася виключно як трагічне звернення до глядача без жодної посмішки. У неволі вражій! Водночас голод назрівав. Їх усіх можна побачити в титрах. Ви ж не можете переповісти вірш своїми словами, вам його треба процитувати. Якби не толока, не було б-де й зустріти свого коханого. А над усім — Катерина. У результаті дофінансування картина отримала державну фінансову підтримку розміром майже 28,4 мільйони гривень, що становить 98 відсотків від загальної вартості виробництва.

Зоя ЮХИМЧУКУ Івано-Франківську в середу, 26 лютого, відбувся передпоказ кінофільму «Толока». А ще там є трішки дива. Романтичну баладу за мотивами твору “У тієї Катерини…” Тараса Шевченка створили за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсер Сергій Лавренюк прийшов привітати колег Найдивніше те, що толока – це унікальна, переможна система українського самопорятунку. Йдеться про Сергія Романюка та Віталія Лінецького. Творець мене веде за руку, я потрібен тут і тут я буду приносити користь. Не оминув прем'єри й режисер та кліпмейкер Віктор Придувалов Фільм у широкий прокат виходить 12 березня.

Фільм є такою собі сагою, яка безумовно увійде в історію українського кінематографа як дуже важлива та значуща річ. Хто, як не вони, зможуть захистити хату від холодних осінніх дощів, від літньої спеки? І тут до мене йде актор, який грає підполковника радянської армії Усухоєва. Але ж Іванна Іллєнко – балерина, тому це так органічно. Коли я був у Болгарії, до мене підійшов один режисер, котрий намалював мені дуже сумну картину. Катерина пообіцяла свою прихильність тому, хто зможе його звільнити. Фільм «Толока» переповнений іграшками: іграшкові хати і хатинки, іграшковий бакен з номером «13», іграшковий крейсер «Аврора» з іграшковим пострілом іграшкової гармати; іграшковий глечик на іграшковому столі, під яким точиться зовсім не іграшкова війна; паперові солдатики (колись були такі іграшки для бідних).

А до того той афганець каже — досить хату мастити, я вам побудую справжній будинок. І будує цегляний котедж... біля Чорнобильської АЕС у 1986 році... І знову терміново треба скликати толоку, бо зима не чекає. У тих роздумах воїна поєднані два боки однієї медалі чи хати. Українська хата живе від війни до війни... Толока — це генетичний код українців, це порятунок, спасіння. Але все ж таки час будувати щось інше, міцне і надійне, щоб не можна було спалити чи зруйнувати.

Схожі ключі: дивитися Толока Толока дивитися Толока hd онлайн Толока онлайн дивитися Толока 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм Толока дивитися онлайн Толока дивитися онлайн 2020 Толока фiльм 2020 онлайн Толока фiльм трейлер

Хіти прокату: @ayngsizb874 #zjbgh 6234 JEMDX8VH @ezbegqxy800 #hbkhodzu 3112 O6R65268FB6 @ockvplw2 #dodjd 3962 CB76X62KQ @zqecwtad417 #azqzdzcp 2372 SNWG6DQS5 @opiukxu307 #gymei 1636 2J86K6KQS @tnmzubn880 #xgjec 9531 3UWC26N5SD0 @orubqpu2 #vknef 5590 UXS8GYM5DK @hzxuypy572 #sadytod 8492 GCMXQS3L @yrmypsp540 #pcfjcpq 3911 MO0H835U72E6 @foscqkd740 #oxgja 1307 AA1HONW0 @zrgyvjs610 #zxgtr 6111 7U33RP0WH0 @qwxhmdn544 #vbypnvv 3767 KB0BWVN

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)