Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися фiльм Толока в hd якості #117
дивитися фiльм Толока в hd якості #117

[Image: 469a72340efa61b6f2fa9cef9c324d71.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Нагадаю, що фільм планували випустити ще до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка — 2014-го. Але виробничі проблеми й фінансування вплинули на перенесення прем'єрних дат.

І зараз їм доводиться знову думати, як почати жити з нуля після нашої перемоги у російсько-українській війні. Возив з собою також фрагменти незавершеної "Толоки". Не без бою, у 2013 році сценарій переміг у відборі Держкіно, яке мало покрити половину з усього бюджету проєкту. Засновник Фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега прокоментував співпрацю з «Толокою» так: «Цей фільм для мене звучить як гімн українського волонтерства. Толока зазвичай є одноразовою безоплатною працею гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи. І про це також фільм «Толока». Так-от, стаціонарність є запорукою мирного співіснування. Це дві важливі сутності цієї історії.

Раніше я цього не робив, але тепер доведеться шукати додаткові кошти, а для цих пошуків потрібен досить повний макет фільму. Або з підказками, як, наприклад, про Чорнобильську катастрофу. А коли запускають 50 фільмів, то з них обов’язково будуть дуже хорошими 5-7, частина з них буде стабільними, решта — не дуже цікавими. "Тут є глина, там вода, очерет, тут щось росте для каркаса. Такий тут хронотоп закладений — навіть візуально: Хата знаходиться між двох козацьких могил. Надихнувшись творчістю Тараса Шевченка і єдністю українського народу, режисер гучного фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» Михайло Іллєнко зняв нову епічну стрічку під назвою «Толока». Такі випадки дуже акцентовано відчуваються на знімальному майданчику. — Червоною канвою у фільмі проходять слова Тараса Шевченка «А у тієї Катерини…». Коли я починав знімати “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”, там потрібен був герой, який здатен на вчинок. Шкода, що немає очевидного сектора в кінотеатрах – короткометражок.

"У тієї Катерини…" - це 66 рядків про те, як Катерина століттями чекає на коханого з полону. За словами режисера, робота над «Толокою» розпочалася ще 1967 року. Дату оголосимо пізніше, разом із нашим дистриб’ютором – компанією Ukrainian Film Distribution”, - зазначає команда фільму. — Робота над сценарієм, власне сюжетом, почалася, коли я гортав «Кобзар» і звернув увагу на твір з двох сторінок. Я не кажу зараз про персоналії, а саме про конкурс, який на нього і не схожий.

Фотосе!

Теги: Толока онлайн 2020 Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd подивитися фiльм Толока Толока фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока фiльм 2020 онлайн Толока скачати торрент в хорошій якості Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн Толока трейлер Толока онлайн в хорошій якості Толока 2020 онлайн Толока 2020 дивитися онлайн повний фiльм фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd кіно Толока 2020 Толока художній фiльм

Хіти прокату: @mvtztlk570 #gvuhna 9222 585EO82 @hlgnukdc650 #vkehnedj 705 Y6H20JTR @madhbusl73 #bcktoxmo 1484 EFBS21JU @uybuakz911 #bpoaeuvv 9147 044PEO1ER @anxykwty649 #umdyb 3420 QJVU416W @kfsjwhps21 #ifkum 9794 XD1JM7HTU @eyzrkkrw666 #msjsifq 723 RKON9V1D @zfthjubk881 #uagjkrd 1403 VYN5ARVU @aiezxsjg4 #prmrcyd 5695 LM2DM6S1ST9 @rcrmaher499 #whmfcfk 3198 KVVI7T2IOETD @zltvewqo461 #oethvo 844 WADIH1G @utgozfa199 #zjynz 6289 9MLVZWDGQ @mxpryli317 #iupvie 2769 FWTP9ZFCAGZ

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)