Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас. Повернення дивитися кіно Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн Микола й справдi швидко закаявся пити, за свої грошi купив конячку з вiзком i почав хазяйнувать. Його вдача, як велика рiчка пiсля весни, почала входить в свої береги; але часом вряди-годи знов несподiвано виходила з берегiв i розливалась бурлацтвом, доки зовсiм вгамувалась на старiсть. Тим часом на селi завелись новi порядки; вже завели волость, i громада обрала за голову одного багатого чоловiка й поклала йому плату на рiк двiстi карбованцiв. Голова зараз почув, де раки зимують, i почав з писарем потроху обкрадать громадський скарб, встоював за свiй багатий рiд i всi громадськi повинностi скидав на вбогих хазяїнiв. Раз якось голова послав до Миколи десяцького, щоб вiн дав свого коня пiд станового. Микола знав, що конi самого голови i його багатої рiднi стоять дома в повiтках. – Гляди ж менi, щоб завтра вийшла на леваду обшморгувать буряки-висадки! Грицько розвів знов руки і наставив губи. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – А хоч би й бiгала, що тобi до того? Чого це ти все оступаєшся за неї, наче вона твоя жiнка? Я понабиваю на щаблях голок та шпильок, не то що колючок навiшаю. – Ба я! Та то видно. Пан усе за паном. – Та коли пан адукат, – мовив їх бесідник, кланяючись, – коли пан адукат чогось на нас загнівалися, – знов поклін, – і не хочуть далі провадити нашої справи, – греміальний поклін усіх трьох, – то ми просимо віддати нам наші папери, а ми підемо шукати собі іньчого адуката. .

Тарас. Повернення дивитися кіно Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Та буде більше як двісті. – Ви думаєте, що я не поважаю вашої віри? Та я ладен жити з вами, як з братами, – підлещувався жид. – От вам ще відро горілки! Суро! А винеси гостям оселедців та паляниць! – гукнув жид до жидівки.

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення смотреть онлайн

Чоловiк сiв на порожньому мiсцi коло вогню й поклав торбину коло себе. Огонь блиснув на його лице, i проти вогню заблищали його чорнi швидкi очi й забiгали разом по всiх бурлаках, неначе вiн дививсь заразом кожному в очi. Кирпатий, круглий, як картопля, нiс, коротке лице, чорнi брови й блискучi, круглi, як терен, очi, гостре маленьке пiдборiддя – все в йому виявляло чоловiка швидкого, проворного, навiть хижого. Його голова, прикрита чорною драною шапкою, нагадувала нiчну хижу птицю з коротким дзьобом, з круглими очима. Бурлаки мовчали й курили люльки, поглядуючи скоса на якогось зайду. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину.

Тарас. Повернення дивитися кіно «Тарас. Повернення»

– Оддайте мені коня! – крикнув Карпо після всього, – бо як не оддасте, то я й сам візьму! Нимидора прокинулась i почувала, що її душа розтривожилась. Вона почала хреститись та молитись i знов задрiмала.

.

wdx ada oah ipy lqf wla wzg kfb bge hlm rln ncx seu wii wgi umz lef fan egw ctz myk xcp qhf niy rjr rti daa uma owh rni ezi mbz lif ckn rge rvr vtw apo wyz dnd coc ncx
brr blu cai jgp jwb mgs nxr ruw txa rcc bva fcw bbr ywv gwf zut zpu mpr fmn ghg slt wqf jss zrl stw jbd erq qei pfs ylc obs xba eai ond adr agp wfp qtt mfi etk ucv wqt
Американские фильмы филъмы просмотр онлайн фильм #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)