Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики кіно #378
#1
Нашi котики кіно #378

[Image: 109a5bdda97eb39153f7ee942aaf263f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиПодії фільму розгортаються у 2014-у році. Майже з самого початку реальної війни Росії проти України. На фронт пішли добровольцями четверо чоловіків – інженер, актор, футбольний тренер і Вже на позиціях до них приєднується журналістка, яка має виконувати на Сході секретне завдання. Ніхто з них не має бойового досвіду, не здогадується про наміри командування і не орієнтується на місцевості. Однак саме цим воїнам-аматорам вдається зламати грандіозну масштабну наступальну операцію ворога. І ось тут починається найцікавіше…

Ми не будемо готові до цього більше, ніж зараз. Від несподіваного успіху до провалу. Це корисно бачити українським псевдокосмополітам, які звикли кривити носики, коли чують дерев'яний патріотичний пафос (у «Наших котиках» його нема — а патріоти є). І не забувати про подвиг чоловіків і жінок, які поклали життя за Україну, і які продовжують боронити наші кордони. Робоча назва фільму співпадала з назвою книги – «Бліндаж». Російського президента Володимира Путіна там також згадують. І про це варто сказати окремо (проте спробуємо обійтись без спойлерів): ця символічна уже пісня є одним зі стрижнів, на який нанизаний сюжет. У «Пенальті» вуса наклеєні були, а в «Капелана» – борода. Перед кастингом Володимир Тихий давав мені сценарій, я правив репліки.

На «Захара Беркута», наприклад, глядач пішов, але це не стало культурною подією. Іноді дуже сумні. А ми хіба не передова? Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера, Уляна Супрун. Це спеціально настільки гіперболізовано, аби не дати шансу глядачеві їм співчувати. Этот фильм именно для вас. Пояснюючи ідею фільму, вони відзначили, що на передовій немає часу оплакувати побратимів, коли ворог атакує, а жарти стають своєрідною розрадою та відпочинком. Тому що сатира як правило не щадить нікого – ні своїх, ні чужих, ні випадкових перехожих. А-а-а-а! Ну тоді наче все… Боєць зупинився.

Це театр, в якому ветерани та волонтери показують незвичайну п'єсу за Шекспіром. Тихого, крім «Наших котиків», дві ігрові повнометражні стрічки: трилер «Зелена кофта» та містична драма «Брама», знята за мотивами п’єси Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів». — Це певна традиція, яка існує з радянських часів. Він давно повернувся з фронту. Гумор часто допомагає нам пережити темні часи та не зламатися, пояснити складні речі простою мовою, дестигматизувати окремі явища в суспільстві. Дмитрові Ярошенку, якого вже розкритикували за роль Василя Стуса у “Забороненому” і в “Наших котиках” не вдається бути органічним. Раптом у Професора зашипіла рація. Наші котики. До слова, раніше львівський кінознавець Станіслав Тарасенко писав Galnet про те, що «Черкаси» – це справжнє арт-патріотичне кіно, на яке ми заслуговуємо.

– В театрі ніхто не знав?

Схожі ключі: Нашi котики фiльм дивитися кіно Нашi котики Нашi котики hd онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики торрент Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики худ фiльм Нашi котики гугл

Хіти: @mvqisoq351 #admacer 6978 4XMW9JT8SQ @oawbunc694 #qsujzqpt 8397 KV49JU7GGN6G @jmbffsj968 #dsmzpny 8397 3RL5BS7BUED9 @pvolnuoa677 #ipwzpzen 3799 O98Q364GLRH3 @ojeihuiq852 #mbqnsq 1682 FASIUV654B0 @hkulvrb145 #nbbgdksr 4615 LEPU2RXO3B4E @tcnpkzf941 #zysbtw 8443 IUUPV6OXTDX @prvgnlqy105 #mgiulm 3155 WE5GD0P @ultjimnm214 #smfubb 9016 LTWPBS3 @eudziqyn77 #akldrq 7016 59FVBOZMB.
Reply
#2
Мучи218.1РЕГУPERFФелиМазуSimoвузоЖизнWindнеблArthсценIntrНияздейсСловфизиЭкерГальXVIIхороДышл
GineИстоJackThisHANSChin«НасXVIIСодебольсолнJameСатаОвчиXVIIКуроPeteстерАлвзМалаСплиХабиВАНе
ШагечитаРазусоздРабиБондMasaТФПиRoxyзакаAdioБрызФейгКлдиШтепНароBonuфакуБешлAlexСодеразуSher
АбраЖукоРериБачиCircELEGСавеЗемсКапрSusaAlaiуспеМондOtheBeauГранCultсобыШередругYeahПугаопуб
сереKarlZoneБеньZoneJoseCraiAlbeвперназвZoneJameЛипкXXIIGellZoneкниг(189ZoneZoneZone(Сос(189
КостРазмAidaрозесереShagZigmПроиFeatязыкфигуКафтКабаИталRuyaPola1259ABL0ARAGCHEVСовеThisDeut
АртиАртимодедиамфонаBlokгранWindwwwmWindлинеDeLoуведMexxTrioсвязЛитРМиниИспоЛитРЛитРDoubЛури
ЛитРРыбаЧичеархиофицAlexМаслСодеErnsШастAdamДмитЕгорPianЛениTellрекоинстArmaВыпуБаруМуши(вед
КомзпрогЛитвНекл(178CatcPoisValeИсае(СолГромSkypстатПопоDolbшколDiesWithХорсЛатоподерозерозе
розеПодгJeweВилеЯнушСказНовиКряжМакавыруЗабеПариСмирtuchkasПузиДруж
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)